Son Moda Salon Dekorasyonu

Salon dekorasyonu, ev dekorasyonu içinde eski yıllarda en az kullanılan oda iken, günümüzde en çok kullanılan odalardan biri. Zira çoğu ev artık 2+1 olduğu için salonlar hem oturma odası hem salon olarak kullanılıyor. Bu sebeple salon dekorasyonuna artık daha çok özen gösteriliyor. Son moda salon dekorasyonu tasarımları sergileyen mobilya firmaları hem dekoratif hem de kullanışlı mekanlar tasarlıyorlar.
Son yıllarda özellikle L koltuk modelleri, büyük cam orta sehpalar, dekoratif aynalı konsollar, büyük avizeler son moda salon dekorasyonları içinde en çok tercih edilen dekorasyon ögeleri.

Salon halıları için önceki yıllarda iki tane büyük halı tercih edilirken, günümüzde tek halı tercih ediliyor ve laminant parkeleri gösterecek şekilde yerleştiriliyor.

Perde aksesuarlar, ufak ufak biblolar artık salon dekorasyonunda kullanılmayan ev aksesuarları. Zira sade salon dekorasyonu için büyük ebatlı, az sayıda objeler salon dekorasyonu için daha ideal.

Zigon sehpaların yerini sadece salonun ortasında kullanılan büyük orta sehpa modelleri aldı. Özellikle cam orta sehpalar en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir