Salon Perde Modelleri

Ev dekorasyonu içinde herhalde hepimizin en çok önem verdiği oda salonlardır. Salon dekorasyonu, koltuk takımları, halı modeli, aksesuar modelleri, yemek takımı, tv ünitesi, orta sehpa modeli ve salon perde modelleri ile kombine edilerek eksiksiz ve dekoratif kombinleniyor.

Önceki yıllarda salon perdeleri sadece tül perde olarak tasarlanırken, günümüzde tül perde, altında güneşlik, yanlarda fon perde ile kombinleniyor. Hatta sizde benim gibi tül perde yerine stor perde kullanmak isteyenlerdenseniz, stor perdelerin iki yanına koyacağınız fon perdeler ile son derece şık bir salon dekorasyonu elde edebilirsiniz. Salon perde modelleri içinden seçim yaptıktan sonra perde aksesuarları arasından perdenin tarzına topuzlar, zincirleri boncuklar seçebilirsiniz. Ama size tavsiyem salon perdesi olarak tül perdesi kullanıyorsanız, perde aksesuarlarına yer verin. Stor perde kullanacaksanız asla perde aksesuarları almayın, zira çok kalabalık bir görüntü ortaya çıkıyor.

Stor perde tercih edecekler için salon dekorasyonu tarzına uygun simli storlar kesinlikle kullanılmalı. Hem gündüz hem gece simleri parlayan storlar, ışıl ışıl bir dekorasyon stili ortaya çıkarıyor. Fon perde topuzlarında parlak ve taşlı seçerseniz stor ve fon perde arasında bir uyum yakalamış olursunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir