Modalife Düğün Paketi Modelleri

Bir çok mobilya firması, düğün sezonu açılmadan hemen hemen her bütçeye ve her zevke hitap eden son derece dekoratif ve konforlu düğün paketleri hazırlıyorlar. Bunların başında da modalife düğün paketi modelleri geliyor.

Modalife düğün paketleri içinde yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı bulunuyor. Düğün paketini vitrin, konsol, tv ünitesi, masa, üçlü koltuklar, berjer, gardrop, şifonyer, komodin, karyola oluşturuyor.

Koltuk takımları genelde 2 tane üçlü koltuk, 2 tane tekli koltuktan ibaret. Özel tasarım olarak beğeninize sunulan koltuk modelleri, hem oldukça dekoratif hem de son derece sağlam ve kaliteli. Yemek odası takımları genelde 6 kişilik görünse de açılarak 12 kişilik yemek takımlarına dönüşebiliyor. Özellikle yemek masası içindeki gizli çekmece bölümüne çatal, bıçak setinizi koymanız için yapılan göz çok kullanışlı.
Uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile her kesime hitap eden modalife düğün paketleri, kredi kartına taksit seçenekleri ile kolaylık sağlıyor. Bianco, platin, haneden, golden, zenn, verona, country düğün paketi serileri içinde her bütçeye ve her zevke uyabilecek düğün paketi takımlarından birisi seçilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir