Minik Ofis Oyuncakları

En son yazımızda ofisiniz & çalışma masanız için en trend ve en şık çalışma masalarını ele almıştık.Bugünkü yazımızda ise çalışma masanızın üzerini süsleyecek minik ofis oyuncaklarından ve aksesuarlardan bahsedeceğiz.
Ofis eşyaları” denilince genellikle akla çalışma masaları,bilgisayarlar,telefonlar,kalemler,raflar,dosyalar,faks makineleri gibi daha temel eşyalar gelir.Bunlar sizi motive etmeyen sıradan eşyalardır.
Ofis ortamında daha özverili ve daha verimli çalışabilmek için bütün dünyada çalışanlar, çalışma masalarına ailelerinin ve sevdiklerinin fotoğraflarını,en sevdiği oyuncağı,hatırası olan küçük eşyaları,hobilerinden birini temsil eden küçük eşya veya araçları koyarlar.Sizin çalışma masanızda böyle bir eşyanız yoksa bu yazımızda sevebileceğiniz yeni bir ofis arkadaşı edinebilirsiniz.
Sizin böyle bir eşyaya ihtiyacınız yoksa, yeni bir işe girmiş arkadaşınıza veya iş arkadaşınıza küçük bir jest yapabilirsiniz.Bu tarz tatlı hediyeleri sevmeyecek insan yoktur.
Ofiste genellikle esprili minik oyuncaklar tercih edilir,bazı minik oyuncaklar iğneleyici mesajlar taşıyabilir ve patronunuzu kızdırabilir.Bu oyuncakları satın almadan önce patronunuzun nasıl birisi olduğunu tekrar bir düşünün deriz.
Sadece oyuncaklarla çalışma masanızı doldurmak istemezseniz,minik stres toplarına bakmanızı tavsiye ederiz.Stresli iş toplantılarından önce,bitmek bilmeyen mesailerde “iyi ki almışım!” diyebilirsiniz.

Bazı minik eşyalar, iyi tasarlanmış düzenekleri sayesinde kendilerinden hiç beklenmeyecek şekilde sizi eğlendirebilirler.Mesela mini golf sahası ve mini basketbol potası iş gereği beklemeniz gereken zamanlarda sizi oyalayabilirler.

Galerimizi her yerde bulabileceğiniz,kolay eşyalardan oluşturduk.Galeride beğendiğiniz ve aramanıza rağmen bulamadığınız bir eşya varsa yorum yazmanız yeterli.

Merak etmeyin, artık klasikleşmiş olan Star Wars oyuncakları görseller arasında yok 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir