Lüks Duvar Kağıdı Modelleri

Günümüzde lüks duvar kağıdı modelleri hem ev dekorasyonu hem de iş yeri dekorasyonu için sıkça kullanılıyor. Son bir kaç yıla kadar demode olan duvar kağıdı çeşitleri, günümüzde tekrar moda oldu ve desen desen çeşitlerle ev dekorasyonu ve iş yeri dekorasyonu içindeki yerini tekrar aldı.

Mekanları duvar kağıdı ile dekore edeceğiniz zaman ilk önce mekanın temasına uygun duvar kağıdı modelleri arasında seçim yapın, ardından duvar kağıdının kalitesine dikkat edin. Mutfak dekorasyonu için alacağınız duvar kağıtları, mutfak temalı yani fincan, tencere, yemek figürlerinin olduğu duvar kağıtları seçebilirsiniz. Mutfak dolaplarının rengine uygun renklerde bir duvar kağıdı seçmeye çalışın. Örneğin mutfak dolapları çok renkli ise duvar kağıtları mutlaka sade renk olsun, şayet sade renkli mutfak dolapları varsa duvar kağıdı bu kez canlı renklerin bir arada kullanıldığı bir duvar kağıdı olabilir.

Renk ve desen konusuna karar verdikten sonra mutfakta oluşabilecek buhara karşı dayanıklı yapıda üretilmiş kaliteli bir duvar kağıdı seçin. Zira duvar kağıtlarında en çok atma mutfaklarda olur. Yemek buharı ve su ısıtıcı buharı ile duvar kağıtları atabilir veya zamanla büzüşebilir. Bu sebeple mutfak dekorasyonuna en kaliteli duvar kağıdını seçin. Salon dekorasyonu için alacağınız duvar kağıtları simli ve parlak duvar kağıtları olabilir. Mobilya renklerinden bir yada iki ton açık renk duvar kağıtları seçilebilir. Çocuk odası ve genç odası duvar kağıdı için ise resimli duvar kağıtları kullanılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir