Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Okan Oktay Yurdakadim / okan@dekoraski.com

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
Cansu Yurdakadim / cansu@dekoraski.com


Editörler / Editors
Selin Aslan/ selin@dekoraski.com
Hüseyin Altıntaş / huseyin@dekoraski.com
Hatice Gözütok / hatice@dekoraski.com
Kübra Serin / kubra@dekoraski.com


Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
İbrahim Koçer – ibrahim@dekoraski.com


Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Av. Hatice Kaplan
hatice@dekoraski.com


Mali Müşavir / Financial Advisor
Cansu Yurdakadim


Reklam /  Advertise
reklam@dekoraski.com

İletişim / Contact
Örnek, Ercüment Batanay Sk. No:14, 34704 , Kapı no 78 – A blok Ataşehir/İstanbul Dumankaya İkon
+90 (541) 441 8651
reklam@dekoraski.com

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

WordPress Teması Tasarım ve Programlama
Sistem Okan Oktay YURDAKADİM tarafından geliştirilmektedir.
Sunucu Servis Sağlayıcı: Vancouver Verimerkezi
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. dekoraski.com  harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2016 dekoraski.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları dekoraski.com’a aittir. dekoraski.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar dekoraski.com’ın yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
dekoraski.com’da ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. dekoraski.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the dekoraski.com However, sometimes the dekoraski.com uses third parties to process your information.

dekoraski.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the dekoraski.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the dekoraski.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the dekoraski.com and its services. When you use dekoraski.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the dekoraski.com cookies section of our full PrivacyPolicy.

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Firmamıza ait olan www.dekoraski.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bildirim@dekoraski.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.