İlginç Yatak Odası Dekorasyon Modelleri

Yatak odası dekorasyonu, son zamanlarda dekoratif detayların en çok kullanıldığı alanlardan biri. Önceden yatak odası dekorasyonunda sadece yatak, elbise dolabı ve iki tane ufak komodin kullanılırken, günümüzde daha dekoratif yatak odası tasarımları sergileniyor. İlginç yatak odası dekorasyon modelleri, hem farklı renklerin kullanılması, hem farklı aydınlatmaların hem de lüks yatak odası mobilyaları sayesinde daha çok rağbet görüyor.

Öncelikle yatak odası aydınlatması artık tavana asılmış bir tane lambadan ibaret değil. Bunun yerine yatak odası tavanına renkli onlarca led ışıkları koyabilir veya yatak altına aralıksız led ışıkları yerleştirebilirsiniz. Klasik dört köşe yatak modelleri yerine dekoratif, tasarım harikası yuvarlak kuş yuvası yatakları, gemi görünümlü yataklar, kafes yataklar, midye yataklar, kuğu yataklar kullanabilirsiniz.

Yatak odası halı modelleri için, klasik yolluk görünümlü yatak odası halıları yerine hem antialerjik hem de dekoratif büyük tek halı modelleri kullanabilirsiniz.

Sürgülü kapılı elbise dolapları, dekoratif aynalı şifonyerler, komodinler üzerine konulan dekoratif abajurlar, ilginç yatak odası modelleri için doğru mobilya seçimleri.

Bunun yanında dekoratif duvar kağıtları ile yatak odası dekorasyonuna hareket katabilir, fark desen ve renklerle tasarlanan modern yatak odası duvar kağıtları kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir