English Home Halı Modelleri

Dünya çapında distribütörlüğü yapılan ve klasik İngiliz tarzını modern detaylarla katarak farklılaştıran English home, tarzı ve kaliteli ürünleriyle herkesçe seçilmekte. Kalitesiyle ve yenilikçi modelleriyle English Home müşterilerine hem günlük kullanım için uygun hemde çeyiz için şık ve kullanışlı ürün çeşitleriyle dikkat çekmekte.

English home çeşitli ebatlarda ve şekillerde eviniz için her mekân uygun halı ve kilim ürünlerini müşterilere sunmakta. Genelde pastel ve soft renklerden oluşan renk paletiyle English Home Halı Modelleri her mekâna uyum sağlayabilen renkleri ve dokusuyla zarif bir hava katmakta. Bunun yanında daha canlı ve enerji veren mekânlar istiyorsanız canlı renklerde ve çeşitli zarif desenlerde halılar da English home ürünleri arasında bulunmakta.

Halılar jakarlı, nakışlı ve makine kesim gibi dokumalara göre ayrılabilmekte. Ayrıca kaydırmaz tabanlı halı çeşitleriyle ıslak zeminlere de uygun ürünler bulunmakta. Temizliği de yer değiştirmesi kolay pamuklu kilimlere de pratik ve şık olmasıyla bayılacaksınız.

Jakarlı halılar ve Nakışlı halılar:

Tezgahta sık dokuma ile dayanıklı ve hafif ürünler elde edilebilen bu jakar dokuması ile yapılan ürünler çok hoşunuza gidecek. Birçok iplik malzemesinin karışık bulunduğu bu tür halılar oldukça kullanışlılar. English Home bu jakarlı halılarda karşımıza büyük desenler, tozpembesi – beyaz ve vizon – beyaz gibi renk kombinleriyle karşımıza çıkmakta. Evinizde daha klasik ve sade bir dokunuş istiyorsanız da nakışlı halılar kabartmalı seçenekleriyle tam size göre.

Baskılı halılar:

Evinizi dizayn ederken daha net ve detaylı desenler istiyorsanız baskılı halı çeşitleri sizin için uygun olabilir. Geleneksel ve modern desen çeşitleriyle beyaz, açık mavi- vizon, somon gibi renk çeşitleriyle bu tür halılar evinize şık ve farklı bir hava katacak. Bu baskılı halıları banyonuzda da kaydırmaz ve çiçek desenli seçenekleriyle kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir