Dekoratif Saat Modelleri

Dekorasyon konusunda aksesuarlar en az mobilyalar kadar önemli ve etkilidir. İç mekân dekorasyonunda işlevi ve tasarımı ile saat öğesi mutlaka bulundurulmalıdır. Dekoratif saat modelleri içerisinde de dekorasyon trendlerine uygun şekilde üretimler sağlanmakta ve ev dizaynı için her marka tarafından önerilmektedir. Bu anlamda hem ürün hem de fiyat açısından çok geniş seçenekler mevcuttur. Dekoratif olarak üretilen saat modellerinin, iç mekanlar için tamamlayıcı etkisinden faydalanmak gerekir. Sadece duvarda değil farklı modelleri ile de dikkat çekmektedirler.

ÖNE ÇIKAN MODELLER HANGİLERİDİR?

Ev dekorasyonunda kullanılacak saat modellerinde daire formunda olanlar hala trend oluşunu korusa da, kare ve uzun formlar da oldukça ön planda. Klasik evler için kare formlar daha uygun kalırken, modern tarzlarda farklı formlar da tercih edilebilir. Mutlaka mekan ve özellikle duvar rengine uyun seçilmesi gerekiyor.

Günümüzde krem, gri ve siyah ağırlıklı saatler mekanları daha tarz göstermek için de oldukça etkili. Öne çıkan saat modellerinde duvara asmaktan ziyade, ayaklı ya da masa üzerinde durabilecek dekoratif ürünler de oldukça tercih edilmektedir. Farklı etkiler ile oturma alanlarında ve yemek masalarında dahi bu saatler kullanılabilir.

HANGİ MARKALARDA SAAT MODELLERİ BULUNABİLİR?

Dekoratif saatlerin yoğunlukta olduğu markalar, ev tekstili ve dekorasyonu ile ilgilenen firmalardan oluşuyor. Özellikle English Home, Madame Coco ve Tepehome gibi firmaların mağazalarında yeni sezonun en iyi saat modellerine bakılabilir. Her tarz mekana uyum sağlayacak hem modern hem de klasik saat çeşitleri vardır.

Duvara asılabilen, ayaklı ya da masa üzerinde kullanılabilecek türler de markalar içerisinde üretilmiştir. Bununla birlikte internet mağazalarında da farklı modellere rastlamak mümkündür. Ürün seçenekleri ile birlikte fiyat konusunda da her bütçeye uygun bir seçenek bulunabilecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir