Banyonuzda Kullanabileceğiniz 5 Farklı Renk Kombinasyonu

Evini yenileyenler, yeni ev sahibi olanlar ve evinde stil değişikliği arayanların değişime ilk başladıkları yer diyebiliriz banyolar için. Kollarınızı sıvayın ve yorucu bir dekorasyon temposuna hazırlıklı olun. Okuyucularımız için editörümüz araştırmasını yaptı ve sizler için fikir olması açısından banyonuzda kullanabileceğiniz 5 farklı renk kombinasyonunu sizlere sunduk.

BEYAZ-ALTIN
Renklerin dilinden anlayanlar için bu iki renk bir zenginlik vurgusu olabilir ama şıklığı daha kolay yollardan elde etmek isteyenler için de sıkça tercih edilen renkler arasında. Lüks görünüme kavuşmanın yanında yumuşak ama dolgun bir izlenim yaratmış olursunuz.Bu iki renk, dekorasyonu tamamlayıcı vitrifiye seçimleriyle temizliği de kolaylaştırabilir. Köşesiz musluk başlıkları su damlacıklarını saklamakta yardımcınız olabileceği gibi ele etmek istediğiniz yumuşak görünümü de tamamlamış olursunuz.

Beyaz Banyo Modelleri
YEŞİL-BEYAZ
Banyonuzun doğa ile iç içe olmasını istiyorsanız bu harika iki renk, seçenekleriniz arasında ilk sıralarda olmalı. Hem yalınlıktan yana, hem de doğal görünümden yana bu dekorasyon seçiminde 3. destekçiniz ahşaplar olabilir. Doğa denildiğinde ilk aklımıza gelen yeşil ve kahverengidir. Bu yumuşak rengi banyo dolaplarında kullanabilirsiniz.
Yeşil Beyaz Banyo Modelleri
MOR-GRİ
Bu iki rengi aklınızda yan yana getirmekte zorlanabilirsiniz belki. Ama tercihiniz bu yönde olursa da şimdiden elinize sağlık diyebiliriz. Otel banyolarına benzetilebilen bir banyonuzun olması sizi biraz şımartabilir. Yuvarlak ve siyah hatlı bir ayna ve yere temassız lavabo ile tamamlayabileceğiniz dekorasyonunuzu resimlemek isteyen misafirleriniz olabilir.
Mor Gri Banyo Modelleri
PEMBE-KREM
Editörümüzün seçimi olan bu romantik birleşim country tipi olmasıyla birlikte 2017 banyo modasına damga vurmaya geliyor. Ferah görünümün yanında duvar aplikleriyle de göz dolduracak bir banyonuzun olması kaçınılmaz. Laf aramızda; birçok ünlü ismin banyolarında bu iki renkten vazgeçemediğini duyduk. 🙂
Pembe Banyo Modelleri
SİYAH-ANTRASİT
Renkler tarzlar ne olursa olsun vazgeçemediğimiz renklerden biridir siyah. Siyah armatür seçeneklerini görmeniz bile tercihinizin bu renk olmasına sebep olabilir. Ultra-modern banyolarda antrasit renklerine alışmamız gerekiyor. Çarpıcı görünüm isteyenlere tavsiyemiz; tavandan sarkan uzunlu kısalı aydınlatmalar. Renk geçişlerini yumuşatmakla beraber yalın görünümden de vazgeçmemiş oluyorsunuz. Tabii bu iki rengin güzelliği kadar temizliğinin de zor olmasını aklınızdan çıkarmayın.
Siyah Banyo Modelleri

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir