Banyo Dekorasyon Modelleri

Banyo Dekorasyon Modelleri
Eskiden banyolar sadece bir küvet, bir lavabo ile sınırlıyken, günümüzde banyo dekorasyonu artık ev dekorasyonu kadar önem kazandı. Banyo ister ufak olsun ister büyük olsun, doğru bir dekorasyon stili ile dekore edilirse hem daha konforlu oluyor hem de göze daha çok hitap ediyor.

Banyo dekorasyon modelleri, küvet veya jakuzi modeli, banyo dolapları, banyo aynası, banyo aksesuarları ile bir bütünlük içinde tasarlanıyor. Önceden kullanılan küvet perdeleri yani banyo perdeleri çoktan tarih oldu. Onların yerine duşa kabin şeklinde küvetler ve jakuziler kullanılmaya başlandı. Önceden banyo kapısı ardında asılan havlular, bornoz takımları artık daha düzenli bir şekilde, dekoratif banyo dolapları ve raflarına konuyor. Böylece hem daha kullanışlı hem daha dekoratif bir banyo elde ediyorsunuz.

Banyo dekorasyon modelleri, artık sadece bunlardan ibaret değil, banyo zemin fayans döşemeleri ve banyo duvar dekorasyonu ile de bir bütünlük sağlanıyor. Öyle ki önceleri banyo zeminleri taş fayans olarak yapılırken şimdilerde sudan etkilenmeyen ahşap banyo fayansları çok tercih ediliyor. Bunun yanında eğer fayanstan vazgeçemiyorsanız, ahşap laminant görünümlü banyo fayansları da kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir