2017 Yatak Odası Modelleri

Kaliteli Bir Uyku Ve Şık Bir Görünüm İçin Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Günün tüm yorgunluğundan sonra hepimiz iyi bir uykuya ihtiyaç duyarız. Yatağın kalitesi dışında yatak odasının dekorasyonu da kaliteli bir uyku için oldukça önemlidir. Özellikle eşyaların sadeliği, çarşafların kalitesi, doğru yastık seçimi gibi faktörler uyu kalitemizi oldukça etkilemektedir. Kaliteli bir uyku için oda ısısının da iyi ayarlanması gerekir ve özellikle uyku öncesi oda mutlaka havalandırılmış olmalıdır.

Gerekli sağlık koşullarının dışında bizim için önemli olan diğer bir konu da yatak odasının dekorasyonudur. Uyuyacağımız ortam kesinlikle kendi zevkimize göre olmalı ve bize huzur vermelidir. Her geçen yıl değişen dekorasyon seçenekleri, yatak odalarımız içinde bize kaliteli ve sağıklı çözümler sunmaktadırlar. Bizi bekleyen 2017 dekorasyon trendleri şimdiden çok konuşulmaya ve kullanılmaya başlandı bile.

2017 yatak odası modelleri ve özellikleri şunlardır;

– Dekorasyon: 2017 yılı yatak odalarına baktığımız zaman sadeliğin ve şıklığın bir arada kullanıldığını görüyoruz. Düz ve göz yormayan kullanışlı mobilyalar ağırlıklı olarak 2017 yılının konseptini oluşturuyor. Yatak ve komidin dışında yatak odasında eşya bulundurmayan 2017 trendinde giyinme dolapları ve kabinler uyku alanının dışına taşınmış durumda. Görsellikten daha çok sağlık ve kaliteli bir uyku için gerekli olan şartların sağlanması 2017 yılının ilk unsurunu oluşturuyor.

– Renkler: 2017 yılının yatak odası renklerine baktığımızda düz renklerle kombinlenen ara ve canlı renkleri görüyoruz. Örneğin beyaz mobilya ve duvarlar ile kullanacağınız turkuaz detaylar 2017 yılının renk trendlerini yakalamanızı sağlayacak. Ağırlıklı olarak turkuaz renginin olduğu 2017 yatak odası dekorasyonlarında, tozpembe ve yumuşak renklerde oldukça fazla kullanılıyor. Bu renkler dışındaki ağır renkler dekorasyonda kullanılmak yerine, ufak dekoratif detaylar ile kullanılabilir. Örneğin küçük kırmızı bir çalar saat ya da duvardaki mavi bir tablo ile odanızın renkleri ile zıtlıklar yaratarak 2017 trendlerini yakalayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir