2017 Salon Dekorasyonu Fikirleri

Evimizde ki dekorasyon çok önemlidir. Çünkü bizim dünyamız oradadır. Huzur bulmalıyız evimizde. Bu yüzden bazen değiştirmek de yarar var. Yeni dekorasyonlar yapmalıyız, yeni süslemeler, yeni eşyalarla donatmalıyız evimizi. Mesela en çok vakit geçirdiğimiz yer olan salonumuz için konuşalım.

2017 Salon Dekorasyon Fikirleri Nelerdir?

2017 salon dekorasyonu için şunu diyebiliriz iki kelimeyle; DOĞALLIK ve SARAY. Biliyoruz ki artık zaman geçtikçe yapay olan her şeyin içinde doğallığı özlüyoruz hepimiz. Eskilerde sıkılırdık bir zamanlar ama şimdi asıl onlarla huzur bulduğumuzu anlıyoruz. Ahşap, taş, kiremit, toprak renkleri bize huzur veriyor.

Bu şekilde mobilyalar da doğal havalar yaratıyorlar. Hatta ağaçlarla tamamen doğal sehpalar, masalar, çerçeveler üretiyorlar. O ağaçta ki tüm doğal deseni koruyarak, bozmadan ürünler yapılıyor.

Sizde salonunuz da beyaz rengi ve ağacı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda hala önemini koruyan doğal taşlarla da döşeyebilirsiniz duvarınızı. Emin olun böyle bir salonunuz olduğunda çıkmak istemeyeceksiniz. İkincisi de saray dedik. Nedir bu saray?

Zengin Duruşu ve Biraz Şatafatı Sevenlerdenseniz Eğer

Eskiden saraylarda nasıl bir görsellik vardı az çok araştırmalardan biliyoruz. Altın renk olmazsa olmaz. Büyük tablolar, halılar, avize ve aplikler iyi birer örnektir. Bir zenginlik akan dekorasyondur. Eğer sizde bu tarzı seviyorsanız, oyma mobilyalar ve varaklar kullanarak saray gibi bir salon yaratabilirsiniz.

Oymalı bir oturma grubunun yanında altın aksesuarlar, varaklı aynalar, varaklı çerçeveler ve oryantal tablolar ile adeta salonunuz da kendinizi sultanlar gibi hissedebilirsiniz. Kullandığınız tablo bir tane bile olsa yanında kullanacağınız bir aplik ile hem daha güzel gösterecek hem de çok şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. 2017 yılında açıkçası yeni ev alanlarda veya yenilikler yapanlarda en çok bu iki dekoru göreceğiz. Ya doğal bir yaşam ya da adeta kendinizi sarayda hissedeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir