2019 En Tarz Çalışma Masaları

Çalışma masaları ofiste ve evimizde vaktimizin önemli bir kısmını üzerinde geçirdiğimiz önemli eşyalardır.Çalışma masalarımızın yeterli büyüklükte,uygun yükseklikte ve iyi bir dayanıklılıkta olması önemli.

Tasarım ve dekorasyon konusunda biraz takıntılı veya titizseniz, çirkin bir çalışma masası sizi oldukça rahatsız edecektir.
Bu senenin en trend çalışma masalarını çoğunlukla ahşap renk(ceviz) veya beyaz tonlar oluşturuyor.Siyah veya kırmızı ile iyi bir uyum sağlayan bu renkler mimarların vazgeçilmezleri arasındalar.Çekmeceli veya gözlü çalışma masaları eşya gereçleri saklamak için ideal seçimlerdir, daha derli toplu çalışmayı seven kişiler muhakkak bu özelliklere sahip çalışma masalarını seçmelilerdir.
İhtiyaç duyduğunuz çalışma masasını seçerken hangi büyüklükte bir masaya ihtiyaç duyduğunuz,hangi renk tonları çalışma ortamınızın dizaynına uyuyor ve çalışma masasının hangi tür ağaçtan yapıldığına dikkat etmelisiniz.
Eğer yer sıkıntınız yoksa size büyük bir çalışma masası almanızı tavsiye ederiz.Alırken “büyük bir çalışma masasına ihtiyacım yok” diye düşünebilirsiniz ama satın aldıktan sonra küçük çalışma masası üzerinde çalışırken daralma yaşayabilir, eşyalarınızı koyacak yeterli alan bulamayabilir ve çalışmaktan soğuyabilirsiniz.
Çalışma masanızı seçerken yerden yüksekliğinede dikkat etmelisiniz, hali hazırda bir çalışma koltuğunuz varsa ikisinin uyumlu olduğuna emin olun.
Çalışma masaları özellik olarak beşe ayrılıyorlar ; Raflı,çekmeceli,dolaplı,katlanır ve kapaklı.
Sizler için en güzel,en tarz çalışma masalarını derledik.Derleme herkesin kolayca ürünleri bulabilmesi için evidea.com ve dekorazon.com’dan yapıldı.
Ürünlerin fiyat aralıkları 60-260 TL arasıdır.Bu fiyat sitelerde ki kampanyalara göre değişiklik gösterebilir.Masaların kurulumu müşteriler tarafından yapıldığı için mini bir matkap setine ihtiyaç duyabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir