2017 Banyolarda Dekorasyon Fikirleri

Eskiden banyoların sadece düzgün olması önemliydi. Şimdi ise artık banyolarda resmen görsel şölen var denilebilir. Artık bir salon kadar özen gösteriliyor banyolara. Özellikle 2017 banyo dekorasyonu modelleri bomba gibi geliyor. Biraz süsü seven bayanlar, bu banyolar tam size göre. İstediğiniz gibi süsleyin, dekor edin.

Öncelikle tabi ki banyonuzun büyüklüğü kadar bir yerleşim yapılıyor. Duşakabin veya küvet, klozet, lavabo. Temelde bunlar var ve bunlar bütçenize göre satın alınıp yerleştiriliyor. Ama sonrasında bir sürü detay var. Bir kere lavabonuzu ve dolabınızı yüzlerce çeşit arasından seçmeniz gerekiyor. Renk olarak tabi ki sizin tercihiniz ama 2017 yılında biraz saray tarzı banyolar ön plana çıkıyor.

Lavabolar şekil olarak oldukça farklı modellerde. Aynı zamanda renk olarak da beyaza oldukça rakip renkler var. Çeşme başlıklarında bile altın renkler kullanılıyor. Lavabonuzun üstüne ise artık çok gösterişli aynalar kullanılıyor. Sıradan düz aynalar tarihe karıştı artık. Varaklı aynalar artık banyonuza dahi giriyor. Aynanızın hemen üzerinden bir ışıklandırma veya iki yanına aynaya uyumlu aplikler takılıyor. Ayrıca genişse banyonuz duvara bir aksesuar bile asılabilir. Ya da bir desen çıkaran kalebodurlar tercih edilebilir.

Herkes için geçerli değil ama özellikle büyük banyolarda bu sene çift lavabolar oldukça yaygın olacak. Çift lavabo ve üzerine çift aynalar. Ayrıca lavaboların yanlarında dolap üstlerine küçük dekoratif ürünlerle renk katılmalıdır.

Küçük banyolar içinde aslında aynı şeyler uygulanacak sadece dekoratif bir aynanın küçük bir modeli tercih edilecek mesela. Ya da küçük dolaplar küçük lavabolar. Ama genel olarak biraz şatafatlı, saray havası hakim. Yani artık banyolar sadece yeni olsun, iyi olsun diye düşünülmeyecek. Girdiğinizde sizi şaşırtacak banyolar olacak. Şık, gösterişli banyolar. Banyonuzu zenginleştirmek için hemen sizde işe koyulun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir