2019 Avize Modelleri

Eskiden avizelere genellikle maddi durumu daha iyi olan kesim dikkat ederdi.Daha gösterişli,daha şık avizeler tercih edilirdi.Şimdi ise hemen hemen herkes şık avizeler almaya dikkat ediyorlar.
İnsanlar, artık avizelerin dekorasyonu tamamlayan bir eşya olduklarını anlamaya başladılar.Yeni bir ev dizerken veya evi yenilerken avize seçimine çok dikkat etmeliyiz.

Klasik tasarımlı bir eve modern bir avize sırıtabilir veya tam tersi modern bir dekorasyona eve klasik bir avize komik durabilir.Hatta bazı misafirleriniz sizi zevksiz bulabilirler 🙂
Avizeyi alacağınız oda büyükse bir değil, birden fazla avize kullanmanızı tavsiye ederiz.Örneğin salonunuz genişse orta boyutlarda iki uyumlu avizeyi (avizelerin aynı olmasını tavsiye etmeyiz) kullanabilir ve yetersiz aydınlatma sorunlarını yaşamazsınız.
Klasik tasarım için avize arıyorsanız size 6’lı veya 8’li büyük avizeleri tavsiye edebiliriz.
Başta da dediğimiz gibi artık devir avizeler için bile değişti.Şapkalı avizeler,karpuz avizeler,şamdan avizeler,cam avizeler,eskitme avizeler,taşlı avizeler hatta kumandalı avizeler!
Kumandalı avizeleri tercih etmenizi tavsiye etmeyiz, bu sizi biraz itici gösterebilir.Bunun yerine eskitme veya şapkalı avizeler iyi birer tercih olabilirler.

Sözü fazla uzatmadan, yeni avizeleriniz için karar vermenin zamanı geldi.Galeriden kafanızdaki profile en uygun avizeyi bulabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir