2016 – 2017 Yapay Çicek Modelleri

Dekorasyon alanında en çok ilgiyi gören parçalardan yapay çiçek, en şık tamamlayıcı unsurlardan biri. Birçok kişi canlı çiçek bakımının zorluğundan haklı olarak şikayetçi. Yapay çiçekler, günümüzün çalışan kişilerin işlerini kolaylaştırmaya geliyor. Özellikle 2017 sezonunda hemen hemen tüm ev kategorilerinde sıkça rastlayabileceğimiz çiçek modelleri renk ve model alanında epeyce ilerlemiş durumda.

Canlı çiçeklerin canlılığını kaybetmemesi, sulanması, bakımı derken ayırmanız gereken uzun bir zamanın olması anlamına geliyor. Önceleri yapay çiçeklerin meraklısı çoktu fakat yapay çiçek göze o kadar da hitap etmiyordu doğrusu. Günümüzde yapay çiçek modelinin meraklısı hala o kadar çok ki, ortaya çıkan ürünün yapay mı gerçek mi olduğunu anlamak için dokunmaktan kendinizi alamayabiliyorsunuz.

Uzun vazolarda gerçeğini aratmayan birkaç çiçek ortamın havasını hemen değiştirecektir. Tercihini vazodan yana kullanmak isteyenler için uzun bir vazo listesi mevcut. Uzunlu kısalı modeller, el işçiliği olan vazolar, işlemeli olanlar vs. Eğer vazo evinizin dekorasyonu için tercih edeceğiniz bir model değilse aksesuar amacıyla sıkça tercih edilen bir diğer alternatif ise porselen tabak üzeri yapay çiçek modelleridir. Porselen tabakta çiçek durur mu demeyin. Özenle yapılmış bir english home yapay çiçekler aranjmanı oldukça dikkat çekici olabilir.

Dekorasyonunuzu kendiniz yapmak ve özgün tarzınızı yansıtmak isterseniz sizler için de birçok alternatif mevcut. Ormanlık alanlardan topladığınız birkaç çınar yaprağı sizlere oldukça şık bir görünüm elde etme fırsatı sunacaktır. Çınar yapraklarını sap kısımlarından minik bir yapıştırıcı yardımıyla birleştirip ardından kuru dalların kırılmasını önlemek amacıyla su bazlı bir sprey boya ile boyamak size harika bir gül tanesi yapma fırsatı verebilir. Maliyet açısından da sizi gereksiz masraftan kurtarabilecek yapay çiçek alternatifleri çiçekçilerin de vazgeçilmezleri arasında.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir